تازه های معماری طراحی یک سقف زاویه ای سیاه خانه ایی در استرالیا

طراحی یک سقف زاویه ای سیاه خانه ایی در استرالیا

 

معماری Keen یک خانه جدید در شرق Fremantle، استرالیا طراحی کرده است که دارای یک سقف بسیار جذاب و پیچیده است.

سقف، همراه با طرح زاویه ای، اجازه می دهد که در خانه از دیدگاه های منطقه اطراف استفاده کنید.

 

در داخل خانه، مواد مانند بتون بازیافت شده و سنگ آهک با چوب ترکیب می شوند، که ظاهر نرم تر را فراهم می کند و سطح گرما را به داخل فضا می افزاید. پله های فلزی سیاه و چوبی از ورودی جلویی به فضاهای اصلی دیده می شوند.

در بالای پله ها، اتاق نشیمن، که دارای یک شومینه است، به صورت یکپارچه به بالکن در فضای باز از طریق یک سقف شیشه ای و درب های کشویی بزرگ اضافه می شود.

 

بالکن چشم انداز از موقعیت بالا در خانه را فراهم می کند و به اندازه کافی اتاق سالن و محل های ناهار خوری در فضای باز و همچنین یک آشپزخانه بیرونی با BBQ است. در داخل، میز ناهار بزرگ چوبی جدا از اتاق نشیمن درآشپزخانه است.

 

کاشی های مترو در آشپزخانه، آشپزخانه رنگی و جزیره بزرگ را تکمیل می کنند، در حالی که یک کابینت از طرف درب کشیده به طرف دیگر می شود.

 

در یکی از حمام ها، انبوهی ازچوب تیره، مخلوطی از دیوارهای کاشی شده رنگی است، در حالی که یک وان حمام جداگانه زیر یک پنجره شیشه ای قرار دارد.

 

 

http://منبع اینترنتی www.contemporist.com


همچنین ببینید:

مرتضی محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Next Post

تازه های معماری طراحی پوشش دیوارهای رستوران برگر با 300 لوله پی وی سی نارنجی

چ مه 8 , 2019
طراحی پوشش دیوارهای رستوران برگر با 300 لوله پی وی سی نارنجی معماری و طراحی داخلی شرکت: لینا، اخیرا ChiChi 4U، یک رستوران برگر در پزنان، لهستان را تأسیس کرده است که فضای داخلی آن با موادی که مستقیما از یک انبار لوازم ساختمان ساخته شده است، پر شده است. […]
تازه های معماری طراحی پوشش دیوارهای رستوران برگر با 300 لوله پی وی سی نارنجیتازه های معماری طراحی پوشش دیوارهای رستوران برگر با 300 لوله پی وی سی نارنجی

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید