امروز Tuesday 23 July 2019

دانلود فایل تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی میلاد نور

دانلود فایل تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی میلاد نور

5٫0 rating based on 1,234 ratings
تحلیل و بررسی مجتمع مسکونی میلاد نور

 مجتمع تجاری ميلاد نور 

مجتمع تجاری ميلاد نور در تهران ميدان پونک واقع شده است . اين مجتمع کاربری صرفا تجاری و تا حدودی تفريحی ( به صورت بسيار محدود ) دارد . اين مجموعه در اصل از تعدادی مغازه تشکيل شده است که می‌توان گفت تا حدودی دارای عمکرد پاساژ می ‌باشد .

 

در طراحی اين مجموعه تجاری ، معمار در صدد بوده است که عابرين از خيابان را در گوشه ها با امتداد دادن فضای عمومی خارجی Friendrich Strasse جدا کند .
فضای طبقه همکف در سمت خيابان کاملا آزاد و بدون ديوار است و اين آزادی و خالی بودن طبقه همکف به عابرين پياده امکان می دهد که مخروطهای نوری بسيار بزرگ و براق و درخشنده مجموعه را نظاره کنند که ترکيبی زيبا و جذاب از نور و رنگ است .

 

اين مجموعه تجاری – تفريحی بزرگترين مجموعه در نوع خود در دبی می باشد که شامل مراکز خريد , سينما , کافی شاپها و رستورانهای متعدد و فضاهای مخصوص بازی کودکان است .
طبقه همکف اين مجموعه به پارکينگ اختصاص يافته است و ديواری آن را احاطه نمی کند . مسير سواره ورودی به مجموعه آن را به دو قسمت تقسيم کرده است که پارکينگها در طرفين اين مسير واقعند . در دو انتهای مجموعه , محفظه های شيشه ای ارتباط با طبقات مجموعه را از طريق پله برقی ميسر می سازند .
دسترسی در طبقات مختلف از طريق پله هايي در Void اصلی مجموعه و پله های انتهايی يالها امکان پذير است .
فضای بازی کودکان و سينما در انتهای يالهای طبقات قرار گرفته اند . تابلوهای راهنمای مجموعه نيز در Void اصلی مجموعه قرار دارد و کيوسکهای اطلاع رسانی در اطراف بخش مرکزی قرار دارند . يک سوپر مارکت بزرگ نيز پاسخگوی نيازهای روزمره افراد می باشد.

 

 

این فایل در قالب پاورپوینت شامل 15 اسلاید می باشد.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:
2000 تومان – خرید


مطالب مشابه:

دانلود فایل نمونه موردی داخلی و خارجی طراحی مجتمع مسکونی

 

http://memaribana.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%A7%D8%AA-%D8%B7/

 

 

mohammadi morteza وبسایت شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code