امروز Friday 22 March 2019

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل محصولی از معماری بنا

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل محصولی از معماری بنا

۵.۰ rating based on ۱,۲۳۴ ratings

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

همه چیز در مورد گرمایش از کف

سیستم حرارتی گرمایش از کف که انتقال حرارت به صورت تشعشعی (تابشی) سهم زیادی در فرآیند گرمایشی آن دارد، درمقایسه با سایر سیستمهای حرارتی نه تنها در صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی بلکه در مقوله رفاه و آسایش ساکنان ساختمان ها دارای نقاط قوت بسیاری می باشد. در سالهای اخیر، سیستم گرمایشی از کف در کشورهای اروپائی و آمریکا بسیار متداول شده است و دلیل این گسترش روزافزون بهینه بودن مصرف انرژی، توزیع یکسان گرما در تمامی سطح و فضا و دوری از مشکلات موجود در سایر روش ها ، به عنوان مثال سیاه شدن دیوارها، گرفتگی و پوسیدگی لوله ها و… می باشد. استفاده از روش گرمایش از کف جهت گرمایش محل سکونت از دیرباز به طرق مختلف انجام می گرفته است.

 

بطوریکه رومی ها زیر کف را کانال کشی کرده و هوای گرم را از آن عبور می دادند و کره ای ها دود حاصل از سوخت را قبل از اینکه از دودکش عبور کند از زیر کف انتقال می دادند. در سال 1940 نیز فردی بنام سام لویت برای این منظور لوله های آب گرم را در زیر کف قرار داد. درکشور ایران نیز درمناطق کوهستانی و سردسیر ازجمله آذربایجان این روش مورد استفاده قرار می گرفته، که بیشترین مورد استفاده آن درحمام ها بود.

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

 

برای دیدن کامل این مطلب و همچنین دانلود آن در ادامه میتوانید آنرا با قیمت مناسب خریداری کنید…

اگر به دنبال یک پاورپوینت مفید کاربردی و کامل در رابطه با سیستم گرمایش از کف هستید دانلود این پاورپوینت را از دست ندهید این پاورپوینت نیز مانند سایر محصولات معماری بنا کامل میباشد و در آن همه ابعاد مورد بررسی قرار گرفته است پس با خیال راحت دانلود کنید

این پاورپوینت شامل 55 اسلاید میباشد.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

6500 تومان – خرید

 

Zahra Rezaian وبسایت شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *