امروز Tuesday 23 July 2019

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل محصولی از معماری بنا

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل محصولی از معماری بنا

5٫0 rating based on 1,234 ratings
دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

همه چیز در مورد گرمایش از کف

سيستم حرارتي گرمايش از كف كه انتقال حرارت به صورت تشعشعي (تابشي) سهم زيادي در فرآيند گرمايشي آن دارد، درمقايسه با ساير سيستمهاي حرارتي نه تنها در صرفه جويي و بهينه سازي مصرف انرژي بلكه در مقوله رفاه و آسايش ساكنان ساختمان ها داراي نقاط قوت بسياري مي باشد. در سالهاي اخير، سيستم گرمايشي از كف در كشورهاي اروپائي و آمريكا بسيار متداول شده است و دليل اين گسترش روزافزون بهينه بودن مصرف انرژي، توزيع يكسان گرما در تمامي سطح و فضا و دوري از مشكلات موجود در ساير روش ها ، به عنوان مثال سياه شدن ديوارها، گرفتگي و پوسيدگي لوله ها و… مي باشد. استفاده از روش گرمايش از كف جهت گرمايش محل سكونت از ديرباز به طرق مختلف انجام مي گرفته است.

 

بطوريكه رومي ها زير كف را كانال كشي كرده و هواي گرم را از آن عبور مي دادند و كره اي ها دود حاصل از سوخت را قبل از اينكه از دودكش عبور كند از زير كف انتقال مي دادند. در سال 1940 نيز فردي بنام سام لويت براي اين منظور لوله هاي آب گرم را در زير كف قرار داد. دركشور ايران نيز درمناطق كوهستاني و سردسير ازجمله آذربايجان اين روش مورد استفاده قرار مي گرفته، كه بيشترين مورد استفاده آن درحمام ها بود.

دانلود پاورپوینت سیستم گرمایش از کف کامل معماری بنا

 

برای دیدن کامل این مطلب و همچنین دانلود آن در ادامه میتوانید آنرا با قیمت مناسب خریداری کنید…

اگر به دنبال يک پاورپوينت مفيد کاربردي و کامل در رابطه با سیستم گرمایش از کف هستيد دانلود اين پاورپوينت را از دست ندهيد اين پاورپوينت نيز مانند ساير محصولات معماري بنا کامل ميباشد و در آن همه ابعاد مورد بررسی قرار گرفته است پس با خيال راحت دانلود کنيد

این پاورپوینت شامل 55 اسلاید میباشد.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

6500 تومان – خرید

 

Zahra Rezaian وبسایت شخصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code