دانلود پاورپوینت معرفی هنرستان هنرهای زیبای کرج

oطرح کلی این بنا به صورت دو یو انگلیسی است. که روبه هم قرار دارند.ودرحالت کلی این بنا به شکل حیاط مرکزی است .وبه صورت نیمه درونگرا طراحی شده است. این بنا دارای تعادل متقارن است.حیاط مرکزی این بنا در دو سطح مختلف است که با پله هایی به هم وصل می شوند.


این بنا دارای 4 ورودی است که3ورودی برای پیاده ویک ورودی برای سواره که ورودی سواره ازخیابان شمالی دسترسی دارد وبه پارکینگی که در شمال غرب بنا است میرسد.وورودی اصلی پیاده ها ورودی است که در شمال بنا قرار دارد. واز ورودی جنوبی بیشتر به عنوان خروجی استفاده میشود.واز ورودی شرقی بسیار کم استفاده میشود.


این بنا به دو ساختمان تقسیم میشود:

1-ساختمان شمالی

این بنا به شکل یو انگلیسی است ک دهانه ی آن رو به جنوب است.این بنا دارای طبقه همکف-اول وزیرزمین است.که ورودی مجزا از سمت شمال دارد.در طبقه همکف این بنا کلاسهای تئوری قرار دارد ودر طبقهی اول آن قسمت اداری آن جای گرفته است

2-ساختمان جنوبی

این بنا که بزرگتر از بنای شمالی است.ودارای طبقه همکف و اول است.

دارای شکل یو انگلیسی است که دهانهی باز آن رو به شمال است.

رواقهایی دورتادور قسمت داخلی این یو در طبقه همکف واول چرخیده و ایجاد سایه نموده است.و در وسط این یو زمین ورزش قرار دارد.

فضاهای این قسمت عبارتند از:سرویسهای بهداشتی-سالن امتحانات-گالری-کتابخانه-کارگاههای هنری وانبار وسایل و…

این فایل دارای 29 اسلاید به صورت پاورپوینت میباشد.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

14300 تومان – خرید

 

mohammadi morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Next Post

معرفی نمونه ها فرهنگسرای فرشچيان اصفهان

د ژانویه 25 , 2021
مركز فرهنگي فرشچيان اصفهان: نگاهي به معماري مجموعه فرهنگي استاد فرشچيان اصفهان اثر فرهاد احمدي، فرزين تولائيان، جلال اسدي اسکندر معمولاً آن چه در بررسي يک بنا به عنوان اثري معمارانه مورد توجه قرار مي گيرد بحث جنبه هاي مادي و فضاي کالبدي و شکل دهنده به آن اثر معماري […]

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید