دانلود پاورپوینت معرفی کامل معمــــاری سبــــز

کلیات و اهداف در معماری سبز
طراحی سبز عملی است برای حل مشکلات که طی آن منابع طبیعی قبل، بعد وطی پروسه تولید و ساخت به کمترین حد آسیب می بیند به علاوه مصالح مفید بوده و قابل بازگشت به چرخه طبیعت باشند .
موضوعات مطرح در معماری سبز
۱-صرفه جوئی در انرژی
۲-مسائل جهانی زیست محیطی
۳-بهینه کردن پروسه تولید مصالح
۴-بهره گیری از اصول معماری محلی
۵-استفاده از فضای سبز برای کمک به حفاظت محیط زیست
پارلمان جدید آلمان ،ریشتاگ نورمن فاستر
جهت برآورده نمودن احتیاجات ساکنان بنا و حداکثر استفاده بهینه از انرژی ، بهترین ساختمان های آینده به صورت پویایی با اقلیم مجاور خود ارتباط پیدا می کنند…در معماری، میکرو الکترون های پنهان از چشم و بیوتکنولوژی جایگزین سیستم های مکانیکی خواهند شد…ساختمان ها ، شهر واهالی آن همانند یک سیستم ارگانیک جداناپذیر، در زیر چهارچوب متحرک ومتحول که کاملاً دقیق و به اندازه طراحی شده قرار می گیرد . به جای تیرها، ستون ها و پانل ها و سایر المان های سازه ای ، یک پوسته ممتد و به هم پیوسته جایگزین خواهد شد.این روبات های متحرک ، با استفاده از سیستم های الکترونیک و بیوتکنولوژی ، بسیاری از خصوصیات ارگانیسم های زنده را خواهند داشت

توجه :این فایل شامل ۵۷ اسلاید میباشد.
دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:
4000 تومان – خرید


mohammadi morteza

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

پست بعدی

دانلود پاورپوینت تاثیرآب و گیاه بر معماری‌‏‎‏‎

پ مه 4 , 2017
هماهنگی در استفاده از نوع فضای دیباچه تعریف آب و گیاه به زبان معماری نقش آب در معماری باغ ایرانی معماری همساز با اقلیم معماری همساز با اقلیم وفن آوری کلیات واهداف درمعماری همساز با اقلیم توجه :این فایل شامل ۱۱۹ اسلاید میباشد. دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس