پروژه کامل مسجد همراه با نقشه اتوکدی و رندر

پروژه کامل مسجد همراه با ( اتوکد , رندر , )

پروژه کامل مسجد به عنوان یکی از نمونه های طراحی معماری اسلامی میتواند برای ارائه در نظر گرفته شود تا پروژه کاملی از طراحی و معماری مساجد با بکارگیری عناصر معماری ایران و اسلامی در نظر گرفته شود که در وب سایت تخصصی معماری بنا نمونه های متنوعی از طراحی مساجد همچون پروژه معماری مسجد با تمامی مدارک ارائه شده است تا نمونه های مختلفی در حجم و فرم متنوع در اختیار شما عزیزان باشد که برای کامل تر شدن بخش نقشه مسجد در این مقاله نیز به ارائه نمونه ای دیگر از طراحی مساجد می پردازیم تا این نمونه را نیز در دسترس داشته باشید .

پروژه طراحی مسجد کامل

مساجد به عناون مهمترین مکان مذهبی مسلمانان می باشند که انجام مراسمات مذهبی و … در این مکان ها صورت میگیرد و در هر شهر و منطقه ای میتوان نمونه های متعددی از مساجد را یافت چرا که اهمیت مساجد در دین اسلام بسیار زیاد می باشد و با توجه به اسلامی بودن کشور ما وجود چنین مکانی در دسترس مسلمانان بسیار حائز اهمیت می باشد که علاوه بر در دسترس بودن این مکان باید طراحی و معماری آن نیز مورد توجه باشد که این مبحث مربوط به معماری و طراحی مسجد می باشد که باید معماران ایده های جذاب و فرم و حجم زیبایی برای این مکان در نظر بگیرند . معماری مساجد از دیر باز مورد توجه بوده است که میتوان امروزه نمونه های طراحی مساجد در دوره های قبل همچون مسجد شیخ لطف الله و … را مشاهده نمود که بنا به معماری زیبا و منحصر بفردی که دارند امروزه نیز مورد توجه هستند .

پروژه کامل مسجد معرفی شده در این مقاله نمونه ای زیبا از طراحی مساجد می باشد که با در نظر گرفتن عناصر معماری اسلامی ایرانی و رعایت تمامی استاندارد ها و ضوابط طراحی ترسیم شده است , این مسجد در حجمی مربع و در یک طبقه طراحی شده است که دارای سقف گنبدی می باشد که در کنار این حجم مربع دو شکستگی در گوشه ها ایجاد شده است که میتوان این شکستگی در حجم را مناره های مسجد تلقی کرد که به حجم اصلی مسجد متصل اند .

طبقه زیر زمین
طبقه زیر زمین
طبقه همکف
طبقه همکف
طبقه اول
طبقه اول
نمای شرقی و غربی
نمای شرقی و غربی
طراحی سایت پلان
طراحی سایت پلان
پروژه کامل مسجد همراه با ( اتوکد , رندر )
پروژه کامل مسجد همراه با ( اتوکد , رندر )

موارد موجود در فایل پروژه دانشجویی مسجد

پلان اتوکدی طبقه زیر زمین
پلان اتوکدی طبقه همکف
پلان اتوکدی طبقه اول
پلان اندازه گذاری
طراحی سایت پلان
نمای شرقی(نمای اصلی)
نمای غربی
نمای جنوبی
اسم گذاری تمامی قسمت های مسجد همراه با کد ارتفاعی
پلان ستون گذاری و اکس بندی
دارای 5 عدد رندر خارجی

توجه: فایل نقشه موجود در این پروژه به صورت اتوکد و قابل ویرایش میباشد. و بیشتر جنبه آموزشی برای دانشجویان معماری و علاقه مندان به این رشته این فایل در نطر گرفته شده.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

20000 تومان – خرید

مطالب مشابه:

دانلود پروژه کامل مسجد همراه با ( کد , تری دی , رندر , شیت , psd )

مقایسه هندسه مسجد وکیل شیراز با مسجد شیخ لطف الله اصفهان

دانلود نقشه کامل اتوکدی طراحی معماری مسجد

دانلود نقشه کامل اتوکدی طراحی معماری مسجد ایرانی

دانلود کامل نقشه اتوکدی مسجد

mohammadi morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Next Post

دانلود رایگان پلان اتوکدی طراحی سالن آمفی تئاتر

ش اکتبر 19 , 2019
طراحی  سالن آمفی تئاتر  هر همایش و سخنرانی نیاز به یک فضای مناسب بر انجام اینگونه امور دارد و سالن آمفی تئاتر یکی از فضاهای محبوب برای این عملکرد است. در طراحی سالن آمفی تئاتر ایجاد تعادل بین ظرفیت برای چیدن حداکثر صندلی مورد نیاز، دید و شنود مناسب، گردش […]

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید