دانلود رایگان فایل سوالات آزمون نظام مهندسی در دوره های گذشته

سوالات آزمون نظام مهندسی

آزمون ورود به حرفه مهندسان معمولا دوبار در سال توسط وزارت راه و شهرسازی به منظور اجرای مواد “آیین نامه اجرائی قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان” با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می گردد. داوطلبان می توانند جهت دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی پایه 3 در یکی از هفت رشته معماری (نظارت ، طراحی و اجرا) ، عمران (نظارت ، محاسبات و اجرا) ، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت) ، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) ، نقشه برداری ، شهرسازی و ترافیک در این آزمون شرکت نمایند.

قبولی داوطلبان در آزمون نظام مهندسی منوط به کسب حد نصاب 50 درصد یا بالاتر در آزمون می باشد (در آزمون نظام مهندسی به پاسخ های نادرست نمره منفی تعلق می گیرد) . برای آشنایی بیشتر با سوالات آزمون نظام مهندسی معماری در صلاحیت اجرا می توانید سوالات دوره های قبل را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود رایگان از سایت معماری بنا:

رایگان – خرید


مرتضی محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Next Post

دانلود پاورپوینت معرفی اورچین در معماری به صورت رایگان

س دسامبر 10 , 2019
چکیده پیوند نزدیک میان دین، مذهب و معماری تدفینی و همچنین احترام خاص مسلمانان نسبت به امامزاده‌ها سبب شکل‌گیری معماری آرامگاهی شده است که به سبب آن گنبد این گونه بناها ازلحاظ محتوایی و شکل ی از یک سو با جنبه تقدس و نمادین بنا مرتبط می شود و از […]

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید