دانلود های رایگانطرح و نقشه های معمارینقشه فرهنگی هنری

دانلود نقشه کامل مهدکودک همراه بارندر های ۳dmax

مقدمه:

اصطلاح مهد کودک بطور متداول اشاره به مکان‌هایی است که از کودکان پیش از رسیدن به سن دبستان، نگهداری می‌شود. عبارت مهد کودک همیشه اشاره به یک ساختمان دارد و نه یک فضای آزاد، بنابراین ممکن است نتیجه‌گیری شود که این قسمت بخش محوطه‌سازی شده‌ی مجموعه‌ای است که اهمیت بسیاری داشته است. این عبارت هیچگاه اشاره به فضایی بدون ساختمان ندارد. به علاوه اینگونه بناها اکثراً دارای یک فضای خارجی برای بازی و تفریح هستند: یک پارک، یک حیاط با چند طناب، یک باغ و یا صرفاً فضایی آزاد.

ویژگی‌های کالبدی محوطه بیرونی یک مهد کودک یا شیرخوارگاه ایده‌ کلی عملکرد آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. از آنجا که سنت‌ها و کارکدهای محلی قابل تغییر نیستند، این محوطه باید انجام فعالیت‌هایی را میسر سازد که بطور معمول از تئوری‌های مختلف آموزشی متداول استنتاج نشده‌اند، اما عموماً مکمل و یا حتی متناقص با این تئوری‌ها هستند.

عرصه بیرونی دارای فضاهایی چون ورودی است که والدین کودکانشان را در آنجا گذاشته و یا منتظر بازگشت آنها هستند، و نیز دارای فضاهای پارک خودرو برای والدین یا متصدیان تداکات و در صورت امکان، ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این عرصه همچنین شامل پارکینگی برای کارکنان و نیز فضای میانی کم عرضی است که در قالب فضای سبز به عنوان عایق صوتی، حریم بصری و زیبایی منظر و یا فضاهای ذخیره را فراهم می‌کند.

نقشه های موجود: 

پلان طبقه همکف
پلان طبقه همکف
پلان طبقه اول
پلان طبقه اول
نمای غربی و شرقی
نمای غربی و شرقی

 

این پروژه شامل:

_پلان کامل مبلمان شده طبقات
_چهار عدد نما طراحی شده
_سه عدد برش مبلمان شده
_پلان ستون گذاری
_پلان پارکینگ، پلان هم کف، پلان طبقه اول
_طراحی سایت پلان
_پرسپکتو به صورت اتوکدی
_دارای یازده عدد رندر باکیفیت خارجی

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا