دانلود های رایگانمتره و برآورد

دانلود پروژه متره و برآورد ساختمان یک طبقه فلزی 7.70*7.70

دانلود پروژه متره و برآورد ساختمان همکف 7.70*7.70
دانلود پروژه متره و برآورد ساختمان همکف 7.70*7.70

انجام پروژه های متره برآورد همواره یکی از مشکلاتی بوده است که دانشجویان عزیز با آن روبرو بوده اند و حتی مهندسین نیز از انجام این پروژه ها سر باز میزنند زیرا این مبحث یا پیچیدگی مختص به خود همراه بوده است و همواره محاسبات پیچیده ای را به همراه دارد که ما در وب سایت تخصصی بنا در این بخش نمونه ای پروژه متره و برآورد نمونه های مختلف و کاملی از آموزش ها و مباحث مربوط به متره برآورد ساختمان های متنوع را ارائه داده ایم و در این مقاله نیز نمونه هایی از پروژه متره برآورد ساختمان یک طبقه بتنی را ارائه میدهیم تا عزیزانی که به چنین پروژه هایی نیازمندند بتوانند این فایل را در دسترس داشته باشند .

پروژه متره برآورد ساختمان ۱ طبقه همکف

اگر به دنبال پروژه هایی متره برآورد ساختمان های یک طبقه هستید تا تمامی موارد را دارا باشند و بتوانید از این موارد در کار خود استفاده کنید پیشنهاد میکنم این مقاله را دنبال کنید تا در نهایت به ۲ پروژه کامل متره برآورد ساختمان مسکونی یک طبقه دسترسی داشته باشید , در فایل های ارائه شده متره و براود پروژه های در نظر گرفته شده بصورت کامل صورت گرفته است که در یکی از این پروژه ها که مربوط به ساختمانی مسکونی 90 متری می باشد نقشه های این ساختمان نیز که در مساحت 90 متری طراحی شده است نیز وجود دارد و در پروژه دیگر نیز نقشه ها بصورت اتوکدی موجود هستند و تمامی مدارک دیگر از جمله فایل اکسل و word را دارا هستند . برای مشاهده نمونه های بیشتر متره و براورد میتوانید به مطالب زیر نیز مراجعه نمایید.

پروژه ی مورد نظر شامل یک مسکونی یک طبقه است . که این ساختمان در شهر اجرا شده برای آن اسکلت فلزی در نظر گرفته شده است .

این پروژه رو با تائیداستاد در تاریخ 15 آذر ماه 1393 شروع و در تاریخ 10 دی ماه 1393 پایان یافته است  واین پروژه برمبنای متره فهرست بهای 1393 در نظر گرفته شده است . همچنین شاخصهای دوره مبنا وانجام کار به ترتیب سه ماهه ی چهارم سال 1393 و سه ماهه ی سوم سال 1393 می باشن . ضریب بالاسری 1.3درصد در نظر گرفته شده است

 

این پروژه دارای ابعاد 7.70 *7.70 به صورت مسکونی میباشد که دارای تمام دتیتل های اجرایی نیز میباشد.

این پروژه شامل:

سایت پلان

پلان مبلمان همکف

پلان مبلمان طبقه اول

پلان اندازه گذاری طبقه اول

برش A-A

برش B-B

نمای شمالی

نمای جنوبی

پلان ستون گذاری

پلان فوندانسیون

پلان تیرریزی

برش ارتفاعی ستون های فلزی

 

 

این پروژه دراری فرمت اتوکدی و قابل ویرایش میباشد.

 

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:


توجه : این فایل تنها جهت آشنایی با مراحل انجام پروژه می باشد و وب سایت تخصصی معماری بنا هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از آن را نمی پذیرد لطفا برای یادگیری بیشتر به قسمت  آموزش سایت مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا