دانلود نقشه کامل اتوکدی طراحی معماری مسجد ایرانی

پروژه معماری مسجد

پروژه معماری مسجد یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که توسط دانشجویان معماری انتخاب می‌شود. لکن طراحی یک پروژه کامل مسجد، نیازمند مطالعه مواردی همچون برنامه فیزیکی مسجد در کنار بررسی نمونه پلان مسجد و کسب تجربه بسیار است. لکن امروزه به سبب وجود انواع مختلف مسجد در سراسر کشورهای دنیا، امکان الگوگیری از آنها، می‌تواند سبب صرفه‌جویی بسیاری در وقت و انرژی دانشجویان معماری و معماران در جهت طراحی یک پروژه معماری مسجد شود. وجه تمایز این پروژه معماری مسجد با سایر نمونه‌های مشابه، در هدفمندی ناشی از به کارگیری تناسبات طلایی است.

پروژه طراحی مسجد

پروژه معماری مسجد موضوع جذابی برای ارائه در طرح و یا ارائه پایان نامه می باشد چرا که مساجد یکی از مهمترین فضا های ارتباطی و مرتبط با امر مهم ارتباط بین مردم و مذهب می باشند که وجود آنها در هر منطقه شهری لازم و ضروری می باشد تا امکان برقراری ارتباط مذهب و مردم نیز وجود داشته باشد که با توجه به این موضوع و همچنین اهمیت طراحی این مکان ها معماری آنها از درجه اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد که باید در طراحی و ساخت این مجموعه در کنار در نظر گرفتن طرح و فرم زیبا برای این فرودگاه تمامی ضوابط و معیار های طراحی نیز در نظر گرفته شود تا طرح کامل و زیبایی بوجود آید .

این فایل شامل:

پلان اتوکدی طبقات
۱ عدد نما اتوکدی
۲ عدد برش اتوکدی

توجه: تمامی نقشه های این فایل دارای فرمت اتوکدی و قابل ویرایش میباشد

برای ادامه نقشه های مرتبط به موضوع اینجا را کلیک کنید.

دانلود مستقیم از سایت معماری بنا:

97000 تومان – خرید


مطالب مشابه:

mohammadi morteza

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Next Post

دانلود نقشه کامل اتوکدی طراحی معماری مسجد

س ژوئن 27 , 2017
پروژه معماری مسجد پروژه معماری مسجد یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که توسط دانشجویان معماری انتخاب می‌شود. لکن طراحی یک پروژه کامل مسجد، نیازمند مطالعه مواردی همچون برنامه فیزیکی مسجد در کنار بررسی نمونه پلان مسجد و کسب تجربه بسیار است. لکن امروزه به سبب وجود انواع مختلف مسجد در […]

جدیدترین مطالب معماری بنا

سبد خرید